Bytová a nebytová výstavba

Ze dřeva umíme stavět i bytové domy

Milujeme dřevěné stavby a moc rádi uplatňujeme dřevo i jinde než při stavbách rodinných domů

Dřevo, konkrétně pak dřevěné CLT panely uplatňujeme také při stavbách bytových domů, školek, tělocvičen nebo sociálního bydlení.

Bytová a nebytová výstavba z CLT panelů má tyto výhody:

Stavět bytové domy a nebytové prostory pro veřejné užití je trendem, který je již v okolních zemích zcela běžný, u nás se teprve rozvíjí. Z CLT panelů byla již například postavena budova s 24 patry.

A my se tohoto trendu rádi držíme, protože známe výhody CLT panelů.

Proč jsou ideálním materiálem pro stavby bytových domů CLT panely

CLT (Cross Laminated Timber) je masivní dřevěný stavební materiál. Vyrábí se střídavým lepením jednovrstvých lamelových desek v příčném a podélném směru. Více o CLT panelech najdete << ZDE>>.

CLT dřevěné panely jsou skvělým stavebním materiálem, z CLT panelů stavíme bytové domy, nebo například školky, či sociální bydlení. Netušíte o jejich výhodách? Mrkněte na přehledné informace o CLT panelech a sjednejte si s námi schůzku, rádi vám tento skvělý materiál předvedeme.

Největší kouzlo pro nás mají CLT panely při nástavbách, kde lehký konstrukční systém dovoluje realizovat to, co by ve zděném provedení nebylo možné. Velmi dobře se dřevěné panely uplatní i při zastavování proluk ve stísněných podmínkách.

Podívejte se na průběh výstavby z CLT panelů

Dřevěná výstavba je výrazně rychlejší typ stavby oproti zděné. Bytové domy ze dřeva jsou nízkoenergetické a jejich obyvatelé tak ušetří měsíční náklady za energie.

Výstavba bytového domu

Základová deska
První obvodové zdi
Výstavba druhého podlaží
Hotová tři podlaží
Hotový bytový dům
Previous slide
Next slide

Máte investiční záměr na stavbu bytového domu, nebo jiného komplexu?

Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme váš záměr a připravíme vám nabídku stavby z CLT panelů. Výstavba je rychlá, ekologická a časově velmi úsporná.